niedziela, 22 lipca 2012

Kościół katolicki przegrywa z masonerią

Bardzo ciekawy wykład video którego najciekawszym tematem jest dramatyczna sytuacja kościoła katolickiego na świecie. Ksiądz otwarcie wyjawia że różni biskupi odchodzą od oficjalnych nauk kościoła katolickiego. To co się dzieje w kościołach np. kanadyjskich jest zupełnym odwróceniem od katolicyzmu. Wniosek jest taki że masoneria ma większe wpływy w niektórych państwach na duchownych katolickich niż papież.

Tomasz Jegierski wyjawia powstanie organizacji katolickich będących odpowiednikiem masonerii.


2 komentarze:

  1. Kościół katolicki jest to nic innego jak kościół lucyferiański tylko pod przykrywką a ludzie którzy modlą się do molocha to sataniści taka jest niestety przykra i brutalna prawda która dociera do nie wielu

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kościół katolicki niczym nie różni sie od protestanckiego oba głosza i służą antychrystowi czyli innemu Chrystusowi, Nie modla się do molocha tylko do Jezusa, Dzizasa Żezusa itp. w dodatku twierdza że jest on równy Bogu. 2 Tes 2:4) który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.

      Usuń

O tym warto wiedzieć!