sobota, 3 sierpnia 2013

System bankierski skazany jest na zagładę!

Kiedy system bankowy upadnie, a upadnie na pewno, zwyczajni ludzie tacy jak ty nie będą z tego powodu cierpieć jeśli w porę wyczyszczą swoje rachunki. Kiedy piszę o zagładzie systemu bankowego mam namyśli wielki świat finansjery a nie małe lokalne banki. Małe banki są i nadal będą ofiarami tych większych. Z kolei ci najwięksi czują się bezkarni niczym potężne miasto Babilon w starożytności. Ich system i oni sami upadną nagle. Proroctwo na ten temat opisuje w artykule, „Kim jest Wielka Nierządnica?” Nie będę, więc tu przytaczał go ponownie.

Piszę o tym ponieważ prawie codziennie spotykam dowody, że królowie ziemi mają dość „Wielkiej Nierządnicy”, którą jest system bankierski. „Babilon Wielki” to jeszcze jedna nazwa tej rozpustnej organizacji o upadku, której pisze Jan w księdze Objawienia. Bankierzy „uwodzą” władców głównie otaczając ich finansową opieką. A jakie usługi w zamian świadczą władcy? Zapewniają im monopol na druk pieniądza. W USA niewielka grupa bankierskich rodzin kieruje FED’em.

Rząd USA, jeśli potrzebuje pieniędzy to musi je pożyczać z FED. Zastanów się czytelniku jak mocne musiało być „wino”, którym ta „nierządnica” „upiła” władców skoro sami nie drukują pieniędzy tylko pożyczają je od prywatnych banków. Podobnie jest w innych krajach. Na przykład w Polsce istnieje bank centralny (Narodowy Bank Polski) i jest on własnością państwa, ale „nierządnica” „upiła” polskich polityków tak, że ci ustanowili przepisy zabraniające polskiemu rządowi drukowania pieniędzy na własne potrzeby. Państwowy bank je drukuje, ale rząd nie może zadłużyć się we własnym banku musi skorzystać z pośredników.

Banki prywatne pożyczają z NBP na bardzo mały procent pieniądze po to by natychmiast pożyczyć je polskiemu rządowi. Oczywiście doliczają do tego dodatkowy procent. Jeśli myślisz, że ten układ jest lepszy od tego w USA to przemyśl to jeszcze raz. Banki w Polsce nie muszą zatrudniać ludzi, kupować maszyn i męczyć się przy produkcji pieniędzy. Wszystko to robią Polacy za własne pieniądze. Prywatne banki utworzyły tylko coś, co byśmy mogli nazwać wirtualnym składem celnym oddzielającym polską mennicę od polskiego rządu. Biorą pieniądze zupełnie za NIC! Ten pośrednik jest zupełnie niepotrzebny.


Banki działają ponad narodami i państwami. Teoretycznie powinny być podporządkowane faktycznie jednak robią, co chcą. Przykładem niech będzie złodziejskie działanie Banku Anglii na korzyść Nazistowskich Niemiec. Po zajęciu Czechosłowacji rząd angielski zamroził czeskie zapasy złota. Tymczasem banki mają własną strukturę władzy i stawiają ją wyżej niż władzę państwową. Centralny Bank Anglii na polecenie banku, który jest centralnym bankiem dla centralnych banków (Bank of International Settlements), przelał wartość złota na konto Niemiec. Cała ta akcja obyła się bez wiedzy rządu Anglii a nawet wbrew  jego zaleceniom, co było później tuszowane. Więcej szczegółów w artykule "Bank Anglii pomagał III Rzeszy...

Pismo Święte mówi o tym, że winem zostali upici mieszkańcy ziemi, to wyjaśnia, dlaczego ludzie nie burzą się. Mało tego sami flirtują z tą „nierządnicą” ubiegając się o kredyty. Rząd nie tylko sam finansuje swoja utrzymankę ale także nas do tego zmusza. Większe transakcje pieniężne muszą obowiązkowo przechodzić przez bank, który na tym zarabia. Pominięcie tego systemu jest przestępstwem także w Polsce."nierządnicy" to wszystko nie wystarcza, chce więcej, stąd nowe plany opodatkowania ponad narodami. Zobacz film.Wróćmy jednak do tego, co napisałem na początku, że trafiam na dowody świadczące o tym, iż między kochankami są zgrzyty. To jest bardzo ważne. Dziś nikt nie chce wierzyć, że ten złodziejski system może upaść, jest zbyt potężny, ale Pismo Święte to zapowiada, dlatego cieszy nas każda jaskółka zapowiadająca ta wiosnę.  Wiemy, że banki, gdy mają problemy finansowe (oczywiście te większe banki) to uśmiechają się do władców by ci uregulowali ich rachunki. Dokładnie tak jak robi to kobieta nazywana utrzymanką, żąda od swego kochanka więcej pieniędzy.

Poniższy film pokazuje jak beztrosko poczyna sobie utrzymanka z tymi pieniędzmi, które otrzymuje.A kolejny film pokazuje, że kochanków denerwuje regulowanie rachunków „prostytutki”. Proponują wprowadzić regulacje i ograniczenia, ale nie proponują by przestać utrzymywać tą „nierządnicę”. Wydaje im się, że są wstanie przez kontrolę zapanować nad „Babilonem Wielkim”. Godfrey Bloom na koniec tego filmiku wyjaśnia, że te wszystkie regulacje nie są wstanie ograniczyć banków a wręcz przeciwnie banki je wykorzystują i się za nimi chronią.I na koniec jeszcze mały szczegół, który również wskazuje, że władcy mają ochotę pozbyć się jątrzącej nierządnicy. Lech Jęczmyk obserwuje wydarzenia światowe i zauważył pewne sygnały, które mogą oznaczać, że generałowie mogą chcieć pozbyć się tych, którzy zachęcają do wojny.To są bardzo słabe, ale dostrzegalne sygnały, że w tym niemoralnym towarzystwie są niesnaski. Cokolwiek miałoby się wydarzyć jedno jest pewne władcy zniszczą „nierządnicę” zgodnie z biblijnym proroctwem. My w tej sytuacji jesteśmy zachęcani by trzymać się od niej daleka, by nie mieć udziału w jej nieszczęściu.

Objawienie 17:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali - i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. (18) A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi. 

Objawienie 18:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli.
_________________
Krzysztof

Ps. Więcej szczegółów w artykule: Kim jest Wielka Nierządnica?

7 komentarzy:

 1. Zapraszam do dyskusji ale osoby które maja coś mądrego do powiedzenia i nie są anonimowe gdyż te rażą brakiem odpowiedzialności za to o czym piszą. Często obrażają a nic mądrego do powiedzenia nie mają.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja po prostu napisalem jak jest, nikt nikogo nie obraza wlasnie trzeba brac odpowiedzialnosc z to co sie pisze. rozumiem ze do dyskusji zapraszani sa tylko tacy ktorzy ślepo przytakuja. Nierzadnica i nierząd w Biblii oto przyklady co lub kogo one oznaczają:1Królewska 22:38 Izajasza 57:3, Jeremiasza 3:1 Ezechiela 16:16, Ezechiela 16:35, Nahuma 3:4 i wiele wiele innych.
  nazywam sie Bartek i czasem zagladam na pana blog. zaznaczylem anonim z powodu slabej znajomosci blogow itd.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biblia opisuje różne rodzaje nierządu. Wybieranie tylko tych opisów które pasują do określonej teorii jest manipulacją zwłaszcza że księga Objawienia wyraźnie pisze że nierządnica wielka uprawia nierząd z królami ziemi a nie z bożkami a więc sama Biblia mówi że to inny rodzaj nierządu gdyż jest uprawiany z kimś innym. Objawienie 17:2 z którą nierząd uprawiali królowie ziem...

  Nierządnica zdradza Boga z politycznymi przywódcami co nie zmienia tego że system bankierski jest tylko jednym z elementów aktywności nierządnicy ale nie jedynym. Także fałszywe religie, medycyna, nauka itp. są pod wpływem nierządnicy. Nie wszyscy bankierzy należą do nierządnicy. Trzeba spełniać kilka ważnych elementów by móc się do niej zaliczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi utkwił w głowie taki obrazek, kiedy to podpisywano traktat konstytucyjny dla UE, i było to właśnie w Rzymie w 2004 r. dało mi to do myślenia, a na domiar złego odbyło się to pod posągiem papieża, to siłą rzeczy nasuwa skojarzenie że siła religijna podszywająca się pod chrześcijaństwo "cudzołoży" z królami ziemi nie koniecznie z bałwanami. A przecież katolicyzm to nie tylko Europa, natomiast kościoły protestanckie uznały papiestwo za autorytet w 1995 r. są wiec "jej" dziećmi. Z resztą katolicyzm przez ok 1500 lat odcisnął przeogromny ślad w historii świata, i dziwne by było gdyby Objawienie go pomijało. Finansjera na pewno ma w tym tez jakiś udział, ale nie wiadomo tego na 100%.
  B.

  OdpowiedzUsuń
 5. Katolicyzm i protestantyzm to antychryst który głosi innego Chrystusa niż ten z Ewangelii. Jan już pisał że pojawiło się wielu antychrystów czyli innych Chrystusów już w jego czasach a Paweł pisze że ten niegodziwiec zostanie zniszczony tchnieniem ust Chrystusa gdy ten przyjdzie ponownie.

  2 Tesaloniczan 2:7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jeszu zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów

  To jest własnie opis katolicyzmu i protestantyzmu. Antychryst więc będzie aż do końca czyli do momentu gdy sam Pomazaniec go zniszczy natomiast nierządnica z księgi Objawienia ma być zniszczona wcześniej przez polityków.

  Objawienie 17:(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. (...) (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

  Szczegół o którym piszesz że utkwił ci w głowie nie jest biblijny. Mi on nie utkwił i nie wiedziałbym o nim gdyby nie propaganda nierządnicy (to wino) która w ten sposób odwraca uwagę od siebie i swoich działań.

  Do tej pory wiem o dwóch politykach którzy chcieli rozprawić się z nierządnicą obaj zostali zabici mimo ze byli prezydentami USA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego Lincoln i Kennedy zginęli to wiemy dokładnie i to się zgadza, chociaż to tez nie jest Biblijne..Ty zwróciłeś uwagę na ten fakt, a ja na podpisanie traktatu UE. B.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale póki co to wszystko wygląda na to że to bankierzy rozkładają na łopatki kolejne królestwa z USA na czele, a "królowie " nie potrafią sobie z nimi poradzić dlatego więc tym trudniej sobie wyobrazić żeby nagle prezydenci czy premierzy krajów nagle jednocześnie zaatakowali ten układ. Jak napisałeś dwóch się tego podjęło i zginęli. No ale wszystko jest możliwe jak Bóg da, pożyjemy zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń

O tym warto wiedzieć!