wtorek, 17 czerwca 2014

Polska na usługach Bestii i Wielkiej Nierządnicy, co przyniesie przyszłość?

Kiedy uratujesz komuś życie to w nagrodę nie spodziewasz się, że będziesz przez resztę życia musiał wypłacać tej osobie rentę. Przeciwnie spodziewałbyś się raczej, że sam będziesz nagrodzony za swój bohaterski czyn zwłaszcza, że wielu twoich znajomych zginęło niosąc pomoc i ratując kogoś od śmierci. Jak więc rozumieć to że Polska ma wypłacać renty ocalałym z niemieckiej rzezi Żydom?

Żadem przyzwoity żyd nie przyjmie renty od narodu, który go ocalił, ale czy mamy do czynienia z przyzwoitymi żydami? Bardzo chciałbym w to wierzyć. Obecnie państwo żydowskie jest potęgą światową, która bez użycia siły militarnej przeczołguje premierów i prezydentów całego prawie świata. Jak wiadomo władza deprawuje a państwo żydowskie ma obecnie taką niszczącą zasady moralne władzę i zwyczajnie z niej korzysta.

Proroctwa zapowiadały, że Bestia (fałszywy Izrael) powróci i stanie się ósmym królem w poczcie potęg światowych. Księga Objawienia nazywa państwo zydowskie Bestią na grzebiecie, której zasiada Wielka Nierządnica (Babilon Wielki). Ta Nierządnica to mała, ale niezwykle wpływowa sekta żydów sefardyjskich.

Bestia, czyli państwo zydowskie posiadała od czasów niewoli babilońskiej nad sobą władzę innych królów. Objawienie przedstawia tych królów, jako głowy Bestii. Było ich siedem. Państwo żydowskie, więc mogło istnieć tylko pod władzą i za aprobatą tych potęg światowych. Proroctwo zapowiedziało jednak, że Bestia sama w końcu stanie się ósmym królem, co znaczy że ostatnia potęga (USA) będzie równoległa, a być może nawet podległa fałszywemu Izraelowi. Nie trudno udowodnić, że USA robi, co Izrael poleci, choć ostatnio Barak trochę się postawił, ponieważ Bestia żądała ataku na Iran, a USA gra na zwłokę. To prawdopodobnie zmusi Bestię do wykazania swojej potęgi samodzielnie i ujawni, że jest ósmym królem z Objawienia. Trudno powiedzieć jak strasznej zbrodni dopuści się Bestia, ale wiadomo, że jej rządy mają być krótkie.

Zanim bestia dokończy swego żywota to najpierw wspólnie z innymi władcami zniszczy Wielką Nierządnicę, co jest o tyle ciekawe, że jest ona ideologicznie z nim związana. Mamy, więc Bestię (Izrael), którą przez wieki steruje siedem głów (potęgi światowe). Na tych głowach siedzi Wielka Nierządnica (sekta sefardyjskich żydów). Państwo żydowskie jest, więc uzależnione od potęg światowych, ale te potęgi idą na ustępstwa dla Nierządnicy, która w zamian świadczy usługi polegające na sprawianiu przyjemności władcom politycznym. Bestia musi, więc tolerować nie tylko siódmego króla, ale jeszcze sektę.

To głównie ta Wielka Nierządnica żąda haraczu dla siebie pod pretekstem, że to dla jej dzieci. Bestia długo się opierała, ale od jakiegoś czasu zaczęła popierać żądania ladacznicy. Jak to wszystko się skończy? Wiemy dokładnie gdyż Objawienie to wyjawia. Bestia stanie się ósmą potęga, ale wspólnie z innymi władcami zniszczy sektę babilońską. Bestia zostanie zaatakowana przez króla północy. Gdy król północy zdobędzie Izrael sam zostanie zniszczony.

Kiedy więc dowiadujemy się, że za uratowanie życia Żydom mamy im teraz wypłacać odszkodowanie to traktujmy to jako dowód wielkiej potęgi Bestii i wielkich wpływów Nierządnicy. Nie ma i raczej nie będzie w Polsce polityków na tyle silnych i odważnych by się przeciwstawić. Do władzy nie dojdzie nikt, kto by nie był zaaprobowany przez Bestię lub Nierządnicę. Na Ukrainie właśnie tak się stało, że władzę przejęli ludzie nieposłuszni tym siłom i obecnie trwa naprawianie demokracji, czyli eliminowanie nieposłusznych. W Polsce prawdopodobnie władzę przejmie PIS, który jest absolutnie prożydowski, czyli wiadomo, że całkowicie będzie uległy Bestii i Nierządnicy.

Alternatywą dla PISu mają być Narodowcy, ale niestety już widać, że będą także prożydowscy. Że siły narodowe mogą być skutecznie wykorzystane przez siły państwa żydowskiego to dowody mamy na Ukrainie. Środowiska żydowskie popierały nawet szowinistów narodowych takich jak banderowcy. Żydzi byli w stanie zaakcentować nawet faszyzm byle tylko mogli za ich pośrednictwem realizować własne interesy i realizują. Cierpią na tym zwykli ludzie, którzy nie wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi.

Dla zwykłych ludzi nie ma innego wyjścia jak tylko, stanąc po stronie Chrystusa, który cały ten bałagan posprząta w Armagedonie. Pokładanie nadziei w Synu Bożym jest też najlepszym rozwiązaniem dla królów właściwie jest jedynym rozwiązaniem ze szczęśliwym zakończeniem.

2 komentarze:

  1. Witam .W Bibli jest napisane wyraznie ,że Niewiasta to Wielkie Miasto.Więc dlaczego interpretuje pan Niewiaste jako ludzi stojacych za systemem finansowym?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To wynika ze zrozumienia księgi Objawienia pomocą w tym są informacje podaje nam przez Chrystusa trzeba tylko umieć je ze sobą połączyć. Ja to opisuję w kilku artykułach z serii Słowo na Dziś. Wystarczy zapoznać się z ta argumentacją. http://pomazancowy.blogspot.com/

      Usuń

O tym warto wiedzieć!