środa, 27 kwietnia 2016

Viktor Orban jednoczy narody przeciw "ukrytej potędze"


Słowa, jakie wypowiada Wiktor Orban na tym filmie są dostatecznie wymowne i nie wymagają by cokolwiek do nich dodawać. Mówi bardzo dużo, mówi całkowicie niepoprawnie politycznie i zdaje sobie z tego sprawę. Mówi to, czego mówić nie wolno. Znakomicie określa naszą obecną sytuację w Europie. Mówi o dawnych zagrożeniach, które były proste i oczywiste, a za nimi stały określone narody lub ideologie. Tymczasem dziś zagrażają nam niewidzialne imperia. Viktor Orban nazwał je ukrytymi bezimiennymi potęgami światowymi. W 10 minucie i 40 sekundzie powiedział:


„Dziś w księdze losów jest napisane, że ukryte, bezimienne potęgi światowe zniszczą wszystko co jest odmienne, autonomiczne, odwieczne i narodowe. Mają zmieszać kultury, religie i populacje, aż wieloraka i dumna Europa stanie się nijaka i łagodna.”

Te ukryte, bezimienne potęgi światowe to głównie Babilon Wielki zwany też jako Wielka Nierządnica. Wiemy to dzięki proroctwom biblijnym i ich zrozumienie. Narody w tym także Węgry widzą to niebezpieczeństwo, ale nie potrafią go dokładnie zdefiniować. Trzeba więc dużo wysiłku by upowszechnić tą wiedzę i pomóc ludziom zrozumieć, że problem siedzi Stanom Zjednoczonym na głowie, a jego korzenie sięgają VI wieku przed Chr.


O tych niewidzialnych potęgach Pismo święte mówi:

"A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi." Objawienie 17:18


12 komentarzy:

 1. My Polacy możemy pozazdrościć Węgrom takiego męża stanu jakim jest Viktor Orban.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. Czyli już powstaje Europa krajów słowiańskich!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Węgry nie są słowianami. Z Bibli wiemy że są dwa główne ośrodki władzy, oba wrogie wobec prawdziwego Boga. jeden system władzy opiera się na potędze USA i satelitach państw podległych, które mniej lub bardziej sie buntują. Jest też drug ośrodek władzy, który dopiero się wykluwa. Oparty jest o państwo żydowskie, które podpożądkowuje sobie wszystkie rządy. Biblia mówi o tym:
   Objawienie 17:
   11 A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym,
   a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę.
   12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli,
   lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.
   13 Ci mają jeden zamysł,
   a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.

   Bestia to fałszywy Izrael czyli państwo żydowskie, a rogi to aktualni władcy światowi.

   Usuń
 3. Zgadzam się, możemy naprawdę Węgrom pogratulować takiego przywódcy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie do autora bloga.Jak się ma treść twego artykułu do poniższej informacji? http://davidicke.pl/forum/victor-orban-zydowski-szwindel-t14913.html
  Bardzo chciałabym poznać twe zdanie pomazańcowy.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie toczy sie rywalizacja między aszkenazyjczykami a sefardyjczykami. Wiktor Orban rozgrywa między nimi i tak musi robić bo inaczej nigdy nie dostałby się do władzy. W Polsce także jest walka żeby zastąpić Szydło Morawieckim. Jest to walka między dwoma żydowskimi ośrodkami władzy, a nie między Polakami.

   Orbana jednak oceniamy po owocach, a te wskazują, że zadał on cios Sefadyjczykom. Czy mógł tego dokonać bez wsparcia Aszkenazych? Biblia informuje, że narody zjednoczą się przeciw sefardyjczykom, Orban jest tym który jako pierwszy wypowiedział im wojnę. Oni oczywiście mogą to uznać za zdradę, ale czy to pierwszy przypadek że polityk zmienia front?

   Jednak z biblijnego punktu widzenia mamy się cieszyć kiedy upadną sefardyjczycy (Wielka Nierządnica). Niestety później Węgry razem z innymi państwami poprą państwo żydowskie i staną przeciw Chrystusowi. Wiemy o tym juz dziś z proroctw biblijnych.

   Usuń
  2. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź...dla mnie niestety te wszystkie "kłamstwa,szykany,podchody i kombinacje"są ponad moje siły.Chrystus teraz i zawsze.

   Usuń
 5. Krzysztofie jak się można z tobą skontaktować? Na żadnym blogu nie znalazłam zakładki kontakt ani adresu e-mail..Anna

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam.
  Ja po przeczytaniu artykułów na: integralny katolik, wolna polska a następnie Biblii Apokalipsa św. Jana, rozumiem to inaczej. Niewiasta odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły. Chodzi tu o Watykan, kardynałowie są odziani purpurę i szkarłat, żyją na bogato w złocie, drogim kamieniu itd. Puchar obrzydliwości to między innymi pedofilia, homoseksualizm wśród biskupów i kardynałów, i II Sobór Watykański, który podważ słowa Boga, że jest tylko jedna religia, wiara w Boga w trzech osobach. Sobór to zmienił i widzimy, że Papieże, Kościół uznają też Islam, Judaizm...... Mówią, że odnoszą się też do jednego, tego samego Boga. A z Biblii wiemy, że tak nie jest. Także, wydaje mi się, że 7 głowami bestii są posoborowi papieże. Pięciu było, szósty istnieje, siódmy przyjdzie ale na krótko, zostanie śmiertelnie zraniony mieczem ale jego rana zostanie uleczona, i zasiądzie jako ósmy. Będzie działał cuda, namalują jego obraz, będą oddawać cześć, pokłony. To wszystko opisuje Biblia.

  KARA NA "WIELKI BABILON"
  Wielka Nierządnica 17 10 I siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden istnieje, inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać*. 11 A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę*
  Niewiasta siedzi na siedmiu górach, Rzym jest położony na siedmiu wzgórzach, Nierządnica nad wieloma wodami.
  Co do bestii, to będzie jedną z siedmiu, władzę da jej dziesięciu królów. Czy czasem nie chodzi tu o rodziny żydowskie, które trzymają finanse świata i nim rządzą, którzy mają w każdym rządzie swoich ludzi. O nich mówili między innymi Michael Jackson, Prince i już nie żyją.
  11 A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę*. 12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów*, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. 13 Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.
  Bestia była i nie ma jej, a ma przybyć i zmierza na zagładę, i ona jest ósmym a jest spośród siedmiu.
  Jeżeli Biblia odnosi się właśnie do Papieży, to jak to rozumieć?
  Będzie nią piąty czy siódmy papież? Bo abdykacji nigdy wcześniej nie było w historii Kościoła.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na swoich stronach udowadniam że Babilon Wielki jest organizacją pochodzenia Judejskiego czyli od niewiernych Izraelitów. Sam Chrystus i Nowy Testament to udowadnia. Księga Objawienia twierdz:
   Ap 18:24 bp "W niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi"."

   Watykan nie mógł zabijać proroków ponieważ powstał 1000 lat po nich. Sam Chrystus wskazał że tym cudzołożnym miastem jest Jeruzalem gdy powiedział:

   "Jeruzalem, Jeruzalem! Ty zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie są posłani! Ile razy chciałem zgromadzić twoje dzieci, jak ptak swe pisklęta zbiera pod skrzydła, a nie chcieliście." Mateusza 23:37

   Usuń

O tym warto wiedzieć!