środa, 17 lutego 2016

Kto zmierza do III wojny światowej?

Polecam obiektywną analizę Janusza Korwin Mikkego na temat sytuacji w Syrii. Proroctwa zapowiadają zniknięcie Damaszku, ale obecnie Rosja stanęła w obronie legalnej władzy w Syrii. USA inspirowane przez Wielką Nierządnicę (kabalistów bankierskich) zagroziło, że dołączy do tej wojny i będzie walczyć z każdym, kto się sprzeciwia zmianie władzy w Syrii. Rosjanie odpowiedzieli twardo, że to oznacza III wojnę światową, ponieważ oni nie mają zamiaru opuszczać legalnych władz w Syrii, gdy reszta świata chce rozszarpać Syryjczyków na strzępy. Na co media Wielkiej Nierządnicy także w Polsce rozpoczęły, kampanię oskarżeń, że Rosje dąży do III wojny światowej. Jest to tak zwane odwrócenia kota ogonem. 

Jest dokładnie na odwrót. Rosja we współpracy z rządem w Damaszku przywraca pokój w Syrii. USA niezadowolone tym faktem postanowiły wysłać więcej wojska. W dodatku Turcja także deklaruje udział w konflikcie i wysłanie swojej armii do walki. Czyli Polecam zobaczyć wideo z analiza JKM na temat panującej sytuacji w Syrii.


 

 Znając proroctwa wiemy, że Damaszek, a więc centrum legalnej władzy w Syrii, zniknie z mapy. To znaczy, że Wielka Nierządnica osiągnie swój cel bez względu na koszty. Prawdziwym celem tych działań jest budowa wielkiego Izraela. Po Syrii kolejnym państwem będzie Egipt. Egipt zostanie podzielony na części żyzne i bogate w złoża i ta część przypadnie Izraelowi oraz na pustynne tereny zachodnie, które przypadną w udziale Libii.
___________________
Krzysztof pomazańcowy

1 komentarz:

  1. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
    9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić...... 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony...I wtedy nadejdzie koniec.
    Nie bójmy się !

    OdpowiedzUsuń

O tym warto wiedzieć!