piątek, 13 stycznia 2017

USA wciąga nas w wojnę


Wojna w Europie jest korzystna dla USA i dlatego do tego dążą. Poniższy film pokazuje prawdziwe oblicze Stanów Zjednoczonych, jako państwa bandyckiego. Padają słowa „Możemy każdego napaść, a nikt nie może nas napaść” W praktyce oznacza to, że możemy robić co chcemy, napadać, okradać, gwałcić, mordować, i nic nam nie możecie zrobić, bo jesteśmy najsilniejsi. USA nie uznaje wartości chrześcijańskich lecz judaistyczna odmianę darwinizmu. Nie są zainteresowani pokojem w Europie i dlatego będą wywoływać konflikty. Boja się sojuszu Rosji z Niemcami a tymczasem wyrasta im nowy przeciwnik Chiny. Poniżej przedstawiam film z opisem jego autora.


Od autora kompilacji filmowej:
Dlaczego zrobiłem ten materiał? Właśnie do naszego kraju przyjeżdża wojsko amerykańskie. Boli mnie, jak duża jest wdzięczność i optymizm Polaków względem przybyłych nie zdając sobie sprawy, z powagi zaistniałej sytuacji jak i z napięć jakie mogą owe zgrupowanie powodować na naszej wschodniej granicy oraz jaki jest faktyczna celowość takiego przedsięwzięcia.Kompilacja zawiera:

1. Friedman rekomenduje wspieraną przez USA wyniszczającą wojnę w Europie.
https://www.youtube.com/watch?v=UccLA...

Przypomnę, iż właśnie Stratford jest odpowiedzialny za przygotowanie wiony arabskiej w Syrii by obalić prezydenta Assada.
Co powinieneś wiedzieć o wojnie w Syrii? Część 1. Program Nazajutrz „The Day After”
https://ripsonar.wordpress.com/2016/0...

2. Czy Polska może stać się potęgą?
https://www.youtube.com/watch?v=7Kfh0...

3. Noam Chomsky- 2 powody, że nasz gatunek nie przetrwa zbyt długo!
https://www.youtube.com/watch?v=dk2Bo...

4. Hilary Clinton przypadkiem przyznaje, że Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR) zarządza krajem.
https://www.youtube.com/watch?v=Q6_UF...

Materiał uzupełniający:

Jak już przy George Friedmanie jesteśmy, jego plany zdają być bardziej złowrogie ale i realne o czym pisze w swojej ostatniej książce pt. "Punkty zapalne w Europie" (Flashpoints: The Emerging Crisis in Europe)

Friedman wspomina mianowicie, iż Europa nie zazna spokoju, tocząc w zamian długoletnie wojny. Pierwszym frontem tzw. południowym to konflikt ukraiński, który będzie przeciągał się przez kolejne lata aby dać pretekst do pogłębiania się kryzysu w relacjach UE z Federacją Rosyjską prowadząc obie strony do zrujnowania ekonomicznego. Drugim frontem ma być tzw. front północny dotyczący krajów bałtyckich. (zarzewiem ma być wg Mateusza Piskorskiego Łotwa ponieważ ponad 30% populacji to ludność rosyjsko języczna a 14% populacji Łotwy nie ma obywatelstwa z uwagi z nieznajomości języka łotewskiego).
źródło: Ripsonar News

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!