czwartek, 18 lipca 2013

Dobry gospodarz unika długów.

FAKT 17 lipca 2013

Premier Węgier Viktor Orban dąży do tego żeby Węgry zostały oddłużone, czyli chce doprowadzić do sytuacji, kiedy jego kraj nie będzie zadłużony. Dzięki zaciskaniu pasa doprowadził do sytuacji, w której spłaci swoje zobowiązania wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Ta organizacja robi wrażenie niosącej pomoc a tymczasem państwo raz zadłużone ma poważne problemy by z długów wyjść, co prowadzi do uzależnienia od kolejnych kredytów. Z tego powodu MFW nie ma dobrej opinii i coraz częściej pojawiają się opinie, że faktycznym celem tej organizacji jest doprowadzanie do ruiny państwa, co pozwala na ekonomiczne eksploatowanie danego narodu.

Każdy gospodarz niemający długów lub skutecznie z nich wychodzący powinien być chwalony tymczasem Orban jest znienawidzonym w UE premierem. Dlaczego? Moim bardzo subiektywnym zdaniem, dlatego że broni skutecznie naród węgierski przed kolonialnym wyzyskiem.

Premier Węgier działa dokładnie odwrotnie do polskiego premiera Donalda Tuska, który zdaje się specjalnie zadłużać Polaków. Wiem, że w to trudno uwierzyć. Ja sam chciałbym wierzyć, że to tylko nieudolność polskich polityków. Oni chcieliby byśmy wierzyli, że takie zadłużanie jest czymś normalnym i nie da się inaczej rządzić jak tylko ciągle pożyczać i zadłużać naród i właśnie, dlatego nie pisze się w prorządowych mediach o krajach, które nie maja długów.

Jak ktoś chce to niech wierzy, że politycy są nieudolni i dlatego nas zadłużają, ale ja w to nie wierzę. Oni wiedzą, że gdyby działali dla dobra kraju to potężne siły finansowe by ich zdeptały. Mam nawet wrażenie, że politycy pragnęliby pozbyć się smyczy finansjery, ale jeszcze się boją. Dlaczego piszę, że jeszcze? Bo wierzę, że władcy polityczni obalą bangsterów. Wynika to z proroctwa zapisanego w księdze Objawienia. Czytamy tam o Babilonie Wielkim, który zostanie zniszczony a po którym będą płakać kupcy. Większość religii błędnie tłumaczy, że to chodzi o religię lub papiestwo, ale faktycznie chodzi o finansjerę. Dokładnie to tłumaczę w artykule, Kim jest Wielka Nierządnica?

Zanim weźmiesz kredyt pamiętaj o biblijnej przestrodze:

Przysłów 22:7ten, co pożycza, sługą bywa tego, który mu pożycza.

Każdy, kto zadłuża państwo działa na szkodę swoich obywateli czyni z nich niewolników. Z tego powodu zadłużanie powinno być zabronione a nawet karane, jako zdrada narodu i szkodliwa działalność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!