środa, 25 grudnia 2013

Na przekór Bogu

Obecny świat jest projektowany dokładnie na odwrót tego, co nazywamy naturalnym porządkiem a co jest też w jakiś sposób usankcjonowane przez Stwórcę. Już świat starożytny był okrutny w sposobie traktowania ludzi, ale obecne władze dążą do przywrócenia tego, co było kiedyś najgorsze plus jeszcze parę zbrodniczych projektów chcą dodać. Jeśli myślisz, że nie może być gorzej niż w czasach, gdy niewolnik był tańszy od wody to się mylisz.

O to kilka przykładów działania na przekór naturalnemu porządkowi.

Bóg pozwolił ludziom reprezentowanym przez Noego i jego rodzinę na zabijanie i jedzenie zwierząt (Rodz. 9:3). Ponieważ sam Bóg na to pozwolił to dziś będziemy spotykali się z próbą przeciwdziałania temu prawu. Uważam, bowiem że dzisiejsi władcy ziemi działają na przekór Bogu. Władze dążą do zakazania zabijania w celach spożywczych zwierząt. Zgadzam się, że zabijanie jest okrutne także w stosunku do zwierząt, ale skoro Bóg na to pozwolił a nie było to jego zamierzeniem od początku to widocznie miał ku temu powód.

Niektórzy twierdzą, że chodziło o to, że po potopie nie było na ziemi nic do jedzenia i dlatego Stwórca pozwolił na zabijanie zwierząt, ale w to nie wierzę. Przecież ludzie wyszli z arki dopiero po tym jak ptak przyniósł gałązkę a więc gdy na ziemi była już roślinność. Nawet, jeśli było jej mało to przecież ludzi nie było nie wiadomo ilu. Ich też było mało mogli, więc śmiało się wyżywić zbierając to, co już urosło. Dlaczego więc Bóg pozwolił im zabijać i spożywać zwierzęta?

Prawdopodobnie chodziło o to by ludzie stali się bardziej agresywni. Wbrew temu, co głosi dzisiejsza propaganda agresja może być dobra, gdy chodzi o przetrwanie. Przed potopem ludzie nie potrafili oprzeć się olbrzymom a po potopie, gdy stali się myśliwymi nie tylko, że olbrzymy nie zdołały ich podporządkować, ale stało się wręcz odwrotnie. Ludzie mieli ambicje zdobyć miasta zamieszkiwane przez olbrzymów.

Z pozoru niewiele znaczące pozwolenie na zabijanie zwierząt pokrzyżowało plany zbuntowanych aniołów. Przed potopem bez trudu zawładnęli całym światem a po potopie dzięki uczynieniu ludzi myśliwymi (a więc także wojownikami) i dzięki pomieszaniu ich języków a także dzięki skróceniu długości życia ludzkiego sprawił, że ludzie byli trudni do opanowania. Synowie aniołów nie rozmnażali się dość szybko zanim stawali się liczni to pierwsi umierali a gdy już byli wstanie zorganizować się w miasta to ludzie te miasta podbijali za sprawą Boga. Pismo Święte mówi, że Bóg pobudzał serca ludzi do walki z olbrzymami.

Wolą Boga było by ludzie nie zostali niewolnikami zbuntowanych aniołów i ich potomstwa i w tym celu zadbał o kilka szczegółów. Po pierwsze czyniąc ludzi myśliwymi nauczył ich walczyć. Po drugie mieszając języki stworzył narody w ten sposób uniemożliwił władzę globalną. Po trzecie skracając długość życia ludzkiego sprawił, że olbrzymy będące potomstwem zbuntowanych aniołów nie były wstanie zebrać bardzo dużej armii, ponieważ jedni się rodzili, ale inni w tym czasie umierali. W dodatku Bóg pobudzał liczniejszych ludzi do zwalczania olbrzymów.

Działania dzisiejszych władców są wyraźnie skierowane przeciw Bogu. Wszystko, do czego dążą dzisiejsze rządy polega na odebraniu ludziom zdolności do samoobrony. Już prawie 4000 lat demony dążą do przywrócenia sytuacji przedpotopowej i ciągle im się to nie udaje. Dążą do całkowitej kontroli nad ludzkością i do fizycznej eliminacji ludzi wiernych Stwórcy.

W tym celu pragną zaprowadzić jeden rząd nad cała ziemią, czyli chcą dokładnie tego samego, do czego dążyły demony po potopie pobudzając ludzi do budowy wierzy Babel. Ignorancja wśród ludzi (także wśród chrześcijan) jest tak wielka, że pozwolili sobie na niemal jawne nawiązywanie do Babel. Parlament europejski jest zbudowany w takim kształcie, że nawiązuje bezczelnie do niedokończonej wierzy Babel. Oni robią dziś to, czego nie udało się 4000 lat temu ludziom. Jednoczą ludzkość przeciw Bogu.

- Żeby zaprowadzić jeden rząd na świecie potrzeba uczynić ludzi bezbronnymi. W tym celu obecnie obowiązuje zakaz posiadania broni.

- Z ich punktu widzenia wskazane też jest by nie było ich zbyt wielu im mniej tym lepiej. W tym celu propagowana jest aborcja a wybitne osiągnięcia medycyny (plus przemysł spożywczy) skracają wiek człowieka do około 60 lat. Jest to także uzasadnione ekonomicznie by człowiek po przejściu w stan starczy jak najszybciej umierał i dlatego propagowane jest uśmiercanie ludzi starszych oraz zachęcanie do samobójstwa.

- W interesie tyranów jest pozbawienie ludzi świadomości narodowej i wymieszanie wszystkich w jedną posłuszną masę.

Wszystko to jest dokładnie na odwrót do woli Stwórcy. Pocieszające jest jednak to, że jak do tej pory nic ludziom się nie udaje robić na przekór Bogu. Ich "sukcesiki" są ciągle dalekie od celu. USA powstało, jako zlepek wielu narodowości mimo to spora część Chińczyków, Rosjan a nawet Polaków mieszka tam nie znając języka angielskiego. Mają własne dzielnice. Podobnie multikulti w Europie ulega kompromitacji gdyż zamiast planowego przemieszania następuje wypchniecie jednej cywilizacji przez inna. Także ustanowienie jednego rządu rozbija się o ambicje polityków kontynentalnych. Ludzie mimo bardzo agresywnej propagandy wegetarianizmu nadal nie potrafią żyć bez mięsa.

Oczywiście świat po potopie nie był i nie jest idealny. Zasługuje na zagładę i zaprowadzenie nowego porządku, ale nie ludzie będą nam tą nowość fundować tylko Bóg. Kiedy ludzie zabierają się za budowanie raju na ziemi zawsze prowadzi to do olbrzymiej rzezi ludzkości. Tak było przy humanistycznej (czyt. zbrodniczej) rewolucji francuskiej tak było też przy budowaniu socjalizmu międzynarodowego (komunizm) i socjalizmu narodowego (nazizm niemiecki).

Humanistom i socjalistom już dziękujemy. Czekamy na powrót Jeszu Mesjasza Bożego i na jego porządek, o którym z wyprzedzeniem mówił.

Mateusza 5:4 Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni. (5) Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. (6) Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!