środa, 27 kwietnia 2016

Jak się przygotować na Światowe Dni Młodzieży i szczyt NATO?


Każda duża impreza, a zwłaszcza ta mająca zasięg międzynarodowy może przyciągnąć zamachowców lub być pokusą dla sił politycznych do destabilizacji społeczeństwa. Nie tylko siły zewnętrzne, ale także wewnętrzne mogą być zainteresowane wywołaniem chaosu i ugraniem na tym korzyści polityczno finansowych. W naszym kraju toczy sie walka o władzę, nie między partiami politycznymi, tylko między agenturami obcych państw. Obecnie toczy się walka o zmianę premiera sefadyjskiego na aszkenazyjskiego

Oficjalna władza zachowuje się jakby chciała zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia zamachu gdyż zabrania uczciwym ludziom w miejscach tych imprez noszenia broni. Co wprawdzie ułatwia pracę policji, ale w razie zamachu zwiększa szansę na większaą liczbę ofiar, a nawet na skuteczną ucieczkę bandytów. 

Jeśli mieszkasz w pobliżu organizowania tych imprez to mam dla ciebie jedną radę, wyjedź z miasta na ten czas. Jeśli nie możesz tego zrobić to unikaj tłumów i najlepiej nie wychodź bez pilnej potrzeby z domu. Warto też sporządzić mały zapas wody i pożywienia, minimum na dwa tygodnie, oraz warto mieć zapas opatrunków w domu, a nawet przy sobie. 

Więcej rad znajdziesz na filmie poniżej. Oczywiście zachowaj zdrowy rozsądek. Większość obaw przeważnie nie spełnia się. Nie rób z tego powodu dramatu, bo prawdopodobnie nic złego się nie wydarzy, a przynajmniej nic gorszego niż zwykle przy tego typu imprezach. Oczywiście uważaj na kieszonkowców ci zawsze pojawiają się w tłumie. 

Zachowaj rozsądek, ale pamiętaj o zasadzie, jaką nam zaszczepił Pan Jeszu:

„Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy.” Mateusza 6:34Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!