sobota, 7 czerwca 2014

Już niedługo powrót niewolnictwa ale nie dla wszystkich

Dziwię się, kiedy ludzie lekceważą długi. Wydaje im się, że nic złego ich nie spotka, przecież wszyscy się zadłużają. Tymczasem ludzie z powodu długów przechodzą prawdziwe dramaty a niektórzy nawet odbierają sobie życie. Tylko ze system, w którym funkcjonujemy nie ujawnia tych faktów co rodzi podejrzenie że proces zadłużania jest świadomie realizowany i ma trwać niczym sen podczas wycinania nerki bez naszej wiedzy i zgody.

W dawnych czasach dłużnik, trafiał do więzienia tracąc cały majątek lub stawał się niewolnikiem. Dziś ludziom wydaje się, że takie okrutne rzeczy się nie wydarzą, ponieważ jesteśmy ludźmi cywilizowanymi. Tak samo myślano przed pierwszą wojna światową, że świat zaszedł cywilizacyjnie tak dalego, że już nigdy nie będzie wojny. Rzeczywistość okazała się odwrotna. Rozwój przyczynił się do tego, że okrucieństwo, z jakim ludzie zabijali się w nowej wojnie była większa, czyli rozwój cywilizacyjny cokolwiek to znaczy nie powstrzymuje ludzi przed okrucieństwem wręcz przeciwni. Ponieważ nowa broń potrafi zabijać bez konieczności patrzenia ofierze w oczy, więc zabija się łatwiej i na masową skalę nawet, gdy jest się miłośnikiem poezji.

Nie tylko obie wojny światowe są dowodem, że rozwój ludzkości oznacza większe okrucieństwo, ale także wszystkie wojny, jakie miały miejsce w późniejszym czasie w tym także w Europie. To przecież wojna w byłej spokojnej Jugosławii okazała się równie okrutna a może nawet bardziej niż starożytne rzezie przeprowadzane za pomocą siekiery i noża. Czy więc mamy jakikolwiek powód by twierdzić, że niewolnictwo nie wróci, bo rozwój cywilizacyjny jest zbyt duży? Takie uspokajanie się to mrzonki. Świat jest gotów do najgorszych zbrodni i nie zawaha się przed masowymi mordami, przy których niewolnictwo byłoby uznane za upragniony ratunek.

Światem obecnie rządzi sekta pochodząca ze starożytnego Babilonu. Księga Objawienia nazywa ją Babilonem Wielkim lub Wielką Nierządnicą gdyż dla władców politycznych zrobi wszystko by ich zaspokoić a jednocześnie by zyskać ich poparcie. To poparcie, które jest swego rodzaju tolerancją na wybryki sekty jest zapłatą za nierząd. Ponieważ uchodzi im wszystko bezkarnie uważają się za wyjątkowych niemal za bogów a nas zwykłych ludzi uważają za zwierzęta. To my nie skrzywdzimy psa, ale oni nie zawahają się zabić milionów by zrealizować swoje plany. Zawsze to robili i robią jak chociażby obecnie w Syrii i na Ukrainie. W bliskim sąsiedztwie Polski uzbrojone bandy terroryzują cywilną ludność i nie mam na myśli powstańców nazywanych separatystami, ale mam na myśli stronę ukraińską. Niby legalna władza a jest chyba okrutniejsza od teoretycznie trudniejszych do opanowania powstańców. Czy wiedząc o tym uznasz niewolnictwo za coś strasznego?

Prawda jest taka, że cały czas niewolnictwo jest tolerowane. Nie mam tu na myśli tylko tego ukrywanego niewolnictwa, jakim są prywatne haremy lub domy publiczna, w których przetrzymuje się ludzi w celu ich eksploatacji fizycznej. Istnieje też niewolnictwo w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Świat muzułmański nie wypiera się go gdyż ma u nich uzasadnienie religijne. Specjaliści twierdzą, że nigdy we wcześniejszych latach nie było więcej niewolników niż jest obecnie. Dziś liczba ludzi zmuszanych do niewolniczej pracy jest większa niż kiedykolwiek wcześniej a mimo to edukacja i media wmawiają nam, że czasy niewolnictwa minęły. Czasy niewolnictwa są nadal i liczba niewolników rośnie z roku na rok. Obecnie ocenia się, że ludzie pracujący w systemie niewoli zamkniętej to ponad 200 000 000 osób.

To tylko kwestia czasu a niewolnictwo wróci do Europy. Powstrzymuje je tylko i wyłącznie wychowanie w etyce opartej na naukach Chrystusa. Władcy jednak pracują nad eliminowaniem etyki Nowego Testamentu i zastępują ją prawem uznaniowym, czyli co w danej chwili ustanowią za dobre to media mają rozpropagować obywatelom a ci mają to uznać lub zostaną ukarani finansowo a jak nie pomoże to nawet więzieniem. Było to realizowane przez komunistów, którzy z bardzo błahych powodów oskarżali, o wrogość wobec ideałów rewolucji i zwyczajnie zabijali ludzi. Podobnie Naziści niemieccy ze swoim socjalistycznym przywódca Adolfem Hitlerem ustanawiali prawa nieludzkie, które jednak obywatele musieli respektować. Wiele osób ulegało niby racjonalnym argumentom i donosiło na ukrywających się Żydów, gdyż takie było prawo a ich zdaniem prawo należy respektować. Dziś także są tacy ludzie, którzy nawet najgłupsze prawo respektują gdyż ich etyka oderwana od pojęcia dobra nakazuje bezwzględną uległość wobec władzy.

Kiedy Ty lub Twoje dzieci staniecie się niewolnikami? W pewnym sensie już nimi jesteśmy. Mamy spore ograniczenia prawne, które wymuszają na nas oddawanie państwu dużej części naszych zarobków, ale nie można wykluczyć, że ta łagodna forma niewolnictwa drastycznie ulegnie pogorszeniu. A powód będzie ten sam, co w dawnych czasach DŁUG. Ludzie prywatnie zadłużają się, ale też robi to w ich imieniu rząd. Ponieważ rządy wybiera się w powszechnych demokratycznych wyborach, więc ludzie głosujący na polityków przekazują im prawo do reprezentowania ich samych. Politycy, więc zadłużając swoich obywateli robią to za oficjalnym przyzwoleniem ludzi, którzy będą musieli kiedyś za to odpowiedzieć. Dlaczego ludzie tak niefrasobliwie się zadłużają? Bo wmawia im się że to nie ma żadnych konsekwencji.

Czasem zdarzy się, że ktoś wysoko postawiony lub dobrze zorientowany powie prawdę, ale i tak każdy te słowa traktuje, jako przenośnię zupełnie nie biorąc ich dosłownie. Poniżej zamieszczam filmik o tym jak rząd Wielkiej Brytanii zadłuża swoich obywateli. W jedenastej minucie pada prawda na temat przyszłej niewoli naszych potomków. Zobacz film i potraktuj to ostrzeżenie poważnie. Naprawdę grozi nam powrót niewolnictwa. Kiedyś w końcu banki powiedzą dość i przestaną pożyczać a zaczną ściągać dług i to będzie dzień wielkiej tragedii dla wszystkich tych, którzy nie będą w stanie się wykupić a będą potrzebne olbrzymie sumy.Biblia zapowiada zniszczenie tego lichwiarskiego systemu, ale też ostrzega żeby nie mieć z nim nic wspólnego, bo podczas wymierzania kary dla Wielkiej Nierządnicy ci, co są z nią powiązani także poniosą
karę.


Objawienie 18:4,5 I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.


W jakim sensie mamy opóścić Wielki Babilon? O jakie powiązanie z nim chodzi? Czy o przynależność etniczną współdzieloną z tą sektą? Czy może chodzi o to, że będąc dłużnikami Wielkiej Nierządnicy jednocześnie jesteśmy jej aktywami, czyli to na nas spadnie obowiązek zapłaty za jej przekręty?

Pomyśl nad tym i radzę Ci nie zadłużaj się. Rób odwrotnie do reklam, czyli gromadź własne aktywa będąc całkowicie niezależnym od obecnego systemu finansowego. Zadowalaj się skromnym życiem. Popieraj alternatywne projekty konkurencyjne do obecnego systemu bankowego.
_____________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!