niedziela, 1 stycznia 2017

Bestia grozi, królowa przeprasza, a pedofile zabijają


Garść informacji ze świata związanych z proroctwami biblijnymi. Ostatnio dzieje się dużo i warto o tym wiedzieć. Na przykład biblijna Bestia czasów końca grozi wojna Nowej Zelandii jeśli ta nie wycofa się z potępienia działań państwa żydowskiego położonego w Palestynie.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu zadzwonił do szefa dyplomacji Nowej Zelandii Murray’a McCully grożąc, że działania tamtejszych władz oznaczają „wypowiedzenie wojny”. Oczywiście Nowa Zelandia nigdy nie wypowiedziałaby wojny państwu żydowskiemu to ono ją prowokuje. Nikt też nie spodziewa się by naprawdę ktoś wysłał wojska do innego kraju, bo to spotkałoby się z jeszcze większym potępieniem niż zlekceważenie obecnych ustaleń ONZ.

Jednak z pewnością w poważnych problemach może być rząd Nowej Zelandii a konkretnie poszczególni politycy. Nie zdziwię się jeśli kilku z nich zniknie lub straci życie w dziwnych okolicznościach. Państwo żydowskie idzie do władzy. Według księgi Objawienia stanie się osmym władca Ziemi, ale na szczęście na krótko.


Kolejny temat jest tak szokujący, że aż wydaje się nieprawdziwy.
Prezenter personelu produkcyjnego BBC i doradcy pałacowi przerwali nagranie orędzia bożonarodzeniowego po tym jak Królowa powiedziała, że 2017 ma być
“rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy w czasie drugiej wojny światowej“, ponieważ siły zła globalnej elity już wszystko przygotowały aby osiągnąć swoje cele.

Jest to wypowiedź mało wiarygodna ponieważ królowa powinna być świadoma, że nagranie nie idzie na żywo i że nikt czegoś takiego nie wyemituje. Daję link do źródła sami oceńcie ta wiadomość.


Wiemy że bardzo podobne informacje podawał prezydent USA John Kennedy o spiskowcach rządzących światem i też pewnie byśmy w jego słowa nie uwierzyli gdyby nie nagrania, które są do dnia dzisiejszego dostępne. Prezydent zapłacił życiem za próbę przeciwstawienia się tym siłom.

Wiemy, że wojna prędzej czy później będzie, bo się opłaca i dlatego też, że doprowadzi do mocnych przetasowań w polityce światowej, co zostało przepowiedziane wcześniej w biblijnych proroctwach. Nie mamy też złudzeń co do ludzi wywołujących wojny. Stoi za tym Wielka Nierządnica i jej korporacje (kupcy). Są to ludzie w większości upodleni przez kult szatana, w ukryciu dopuszczający się okrutnych czynów. Zapłacą za każdy z nich na sądzie ostatnim.

Polecam tym co mają wątpliwości co do ukrytych czynów elit politycznych historię Anneke Lucas. Wieku 6 lat została sprzedana Belgi siatce pedofilów i morderców.


"Trafiłam do siatki pedofilii, którą kierował jeden z belgijskich ministrów. Jego klientami byli członkowie elity. Wśród nich rozpoznawałam ludzi z telewizji. Nikt nie uwierzyłby w to, co się tam działo" – wspomina ze łzami w oczach.
Więcej pod linkiem: Miała 6 lat gdy matka sprzedała ją pedofilom

Nie dajmy się zwieść! Ten świat nie jest taki piękny jak nam go malują reklamy. Ludzie są masowo otumanieni. Biblia podaje, że ludzie są upici winem Wielkiej Nierządnicy. Bądź więc trzeźwy, otwórz oczy i zobacz, że ten świat jest naprawdę zły i panowanie naszego pana Jeszu będzie prawdziwym uwolnieniem od tego zła. Oczywiście najbardziej docenią to ci którzy są pokrzywdzenia, a najmniej ci co krzywdzą. Gdzieś pośrodku są ludzie, którzy ani nie odczuwają krzywdy, anie sami nie krzywdzą. Dobrze żeby przebudzili się i potępili ten świat stając zdecydowanie po stronie Króla z woli Boga Ojca naszego pana Jeszu.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!