poniedziałek, 2 stycznia 2017

Bilderberg na smyczy Wielkiego Babilonu


Grupa Bilderberg nie jest żadnym rządem światowym czego najlepszym dowodem jest fakt, że kiedy się spotykają, to ktoś już wcześniej przygotował dla nich tematy do rozmów. Grupa ta dostaje od Wielkiej Nierządnicy instrukcje, a jej rozmowy dotyczą sposobu ich realizacji, oraz podziału zadań i funduszy. Takich organizacji jest kilka i każda specjalizuje się w jakimś temacie na przykład gospodarczym. Są jeszcze inne grupy takie jak Klub Rzymski (depopulacja), Komisja Trójstronna (dążenie do NWO), Rada Stosunków (korporacjonizm) itp.

Strony internetowe Grupy Bilderberg zostały zhakowane i na stronie startowej został umieszczony komunika, którego treść znajduje się na poniższym filmie. Kiedy zna się powiązania i zasady działania tych grup to komunikat ten staje się naiwny w swych przesłaniu.
Dodam tylko, że Grandziarze typu George Soros są tym samym co Grupy wpływu typu Bilderberg, tylko że Grandziarze działają punktowo, gdy nadarza się okazja do szybkiej akcji, gdy trzeba zrobić coś szybko wykorzystując sprzyjające warunki. Nie ma wówczas czasu na organizowanie spotkań i podział zadań. Grandziarz komunikuje się z lokalnymi placówkami takimi jak masoneria i fundacje, a one typują liderów do dywersyjnej akcji. Grandziarz przesyła pieniądze i akcja rusza.
Kto naprawdę rządzi światem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!