czwartek, 8 marca 2012

Eksperyment masoński

Dziś zapraszam do obejrzenia filmu, który nie pokazuje nic drastycznego a jednak szokuje. “Wakacje w Korei Północnej” to film nakręcony przy okazji wycieczki po tym komunistycznym państwie. 


Zawsze zastanawiałem się dlaczego bogate i niezwykle silne militarnie państwa NATO, tolerują istnienie państwa, o którym wiadomo, że ma charakter zbrodniczy. Koreańczycy którzy uciekli z tego “piekła” opowiadają o torturach i eksperymentach prowadzonych na całych rodzinach a więc także na dzieciach. W państwie tym panuje odpowiedzialność zbiorowa (wynika z tradycji azjatyckich) i w razie przestępstwa kara nie tylko rodziny ale podobno nawet sąsiadów. Ten film jednak nie mówi o uciekinierach ale o turystach przybyłych z Francji. 


Inne kraje, w których obywatelom żyło się wyjątkowo spokojnie, a nawet dostatnio pod pretekstem braku demokracji, zostały zaatakowane, a władza w nich wymieniona na nową. 
Dziś myślę że kraj ten jest tolerowany gdyż jest najbliższy masońskim ideałom. Zobacz film poniżej a przekonasz się, że takie postulaty masonerii jak likwidacja własności prywatnej, likwidacja rodzin, odbiór dzieci rodzicom, likwidacja religii są tam realizowane. jednocześnie irracjonalny kult jednostki w łatwy sposób może zostać zastąpiony przez kult antypomazańca lub wręcz szatana. 


1J 2:18 bw "Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina."


W tym kraju ludzie wykonują dokładnie wolę rządzących albo są zabijani. Wprowadzenie takiego rządu nie powiodło się w ZSRR ale wygląda na to że Korea Północna jest miejscem eksperymentu masońskiego świata. 


Kraje cywilizacji zachodniej nie tylko tolerują ten zbrodniczy rząd ale popierają go wysyłając żywność. Teoretycznie jest to wsparcie dla głodującej ludności ale w praktyce żywność idzie na potrzeby wyżywienia wojska a tylko jej nadmiar trafia na lokalne bazary gdzie jest sprzedawana i tak już biednym ludziom. 


Koh 8:9 nwt "Wszystko to widziałem, (...) człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!