czwartek, 1 marca 2012

Lekarz czy płatny morderca?

Eutanazja jako sposób na problemy? Dziękuje nie skorzystam! 


Osobiście zastanawiam się czy człowiek przeprowadzający eutanazję na innym człowieku ma coś wspólnego z lekarzem?  Wydaje mi się że bardziej przypomina jego zajęcie humanitarnego rzeźnika niż doktora ratującego życie. Jednak najbardziej podobną profesją chyba jest kat albo płatny morderca. Tak! Płatny morderca to najbardziej podobny zawód do Eutanazatora. Znane są z literatury przypadki zlecenia zabójstwa własnej osoby. Sztuka manipulacji jest jednak sprawienie by fikcja stała się rzeczywistością. 


Pan Stanisław Michalkiewicz w filmie, który prezentuję w dalszej części tego artykułu, znakomicie opisał dylematy płatnicze, nowej usługi świadczonej przez holenderką służbę zdrowia. Pozwolę sobie więc tylko na krótki wstęp do filmu. 


Służba zdrowia czy służba śmierci? Musi być bardzo źle z tak zwaną służbą zdrowia skoro zamiast ratować, zabija. Już dziś starsi ludzie w Holandii boją się pójść do szpitala, nie mają bowiem pewności czy dane będzie im wrócić, czy nie będzie to podróż w jedną stronę. Wbrew temu co twierdzą, propagujące kult śmierci lewicowe media, lekarze w Holandii nie muszą pytać pacjenta czy chce umrzeć, mogą podjąć decyzję za niego. Wystarczy, że stwierdzą brak kontaktu z pacjentem, a zdarza się to okresowo po podaniu leków uspakajających, by podjąć decyzje o uśmierceniu przez odwodnienie. Podaje się pacjentowi lek na senny tak by nie wybudził się przez kilka dni, aż z braku wody w organizmie pacjent umiera. Bezczelność władz polega na wmawianiu nam, że to dla dobra osoby pozbawianej życia. Ponieważ samobójstwo jest dla osób wierzących złem, zabójstwo drugiej osoby także, więc za propagandą dobrowolnej śmierci stoją ludzie nie wierzący w Boga (nawet jeśli twierdzą inaczej). Skoro ludzie ci wierzą, że istnieje tylko to życie i nie ma innego to twierdzenie, iż pozbawienie kogoś życia jest dla jego dobra musi być wyjątkowo podłym kłamstwem. 

W jakim stopniu Eutanazator musi mieć umiejętności lekarza? W żadnym! Im mniej wie o ratowaniu życia tym lepiej dla jego profesji. Po co katowi umiejętność ratowania życia? Jedynym powodem dla którego zajmują się tym lekarze jest propaganda. Chodzi o to by ten podły uczynek miał pozytywne skojarzenia. 


2Tm 3:13 "...ludzie niegodziwi i oszuści będą się posuwać od złego ku gorszemu, wprowadzając w błąd i będąc w błąd wprowadzani."


Żeby można było takie pozbywanie się nieproduktywnych ludzi prowadzić na większą skalę trzeba wylansować modę lub eksponować rzadkie przypadki kiedy ktoś z powodu cierpienia pragnie umrzeć. Propaganda robi z tego sztuczny problem wyolbrzymiając do niebywałych rozmiarów. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z dobrem starszego człowieka. Chodzi o to by pozbyć się człowieka, który nie zarabia, nie płaci podatków, nie płaci składek na emeryturę tylko bezczelnie czeka aż rząd mu te emerytury przyśle. 

Koh 8:9 "Wszystko to widziałem, a moje serce było skierowane na wszelkie dzieło czynione pod słońcem – w czasie, gdy człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie."


Powiedzmy sobie uczciwie. Propagowanie eutanazji jest kontynuacją tego co rozpoczęli inni ludzie w tym taki tyran jak Adolf Hitler. Ten faszysta pragnął pozbyć się ludzi, których uważał za balast dla narodu. Obecni propagatorzy śmierci mają znacznie bardziej egoistyczne cele, chodzi o to by przestać wypłacać emerytury. Jeśli pieniądze pozostaną w systemie i nie zostaną nikomu wypłacone, to będzie można je przywłaszczyć, korzystając ze skomplikowanych ale skutecznych metod malwersacji. 


W filmie Pan Stanisław zwraca uwagę na delikatny sposób wprowadzenia eutanazji do Polski. Ograniczenie dostępu do leków i usług medycznych jest skutecznym sposobem pozbywania się ludzi. Zapraszam na film...

 

________________
krzysztof król - napisz do mnie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!