wtorek, 28 lutego 2012

Nowy Porządek Świata w cytatach

Dziś mocny materiał na temat kierunku, w jakim zmierza świat nie przypadkiem, ale w skutek sterowania przez ludzi podłych. Zamieszczam go ponieważ wysłannik Pomazańca znany pod imieniem Paweł, napisał:


2 Kor 2: (11) "ażeby nie uwiódł nas szatan, którego knowania dobrze są nam znane". 


Wprawdzie Paweł wypowiedział te słowa, w kontekście potrzeby przebaczania, to jednak istotne dla nas jest to, że zły działa podstępnie i znajomość jego metod na pewno pomaga bronić się przed jego pułapkami. Znajomość planów i sposobu ich realizacji sprawi, że dzięki prawidłowemu ich odczytaniu, nie ulegniemy zwiedzeniu. Skutkiem zwiedzenia mogłoby być, nieświadome popieranie celów, które zły będzie realizował udając “zwiastuna światłości”.


W filmie tym Marcin Dachtera ujawnia, powołując się na znane cytaty, plany ludzi służących złu. Marcin nie zna całej prawdy (brakuje mu wiedzy objawionej) i czasem wyciąga błędne wnioski, ale tym razem oparł swój wykład na cytatach, a one same w sobie mówią dużo. Mówią więcej niżby chcieli ci, którzy je kiedyś wypowiedzieli, a które zebrane, rzucają światło na niegodziwe plany złego.


Łk 8:17 "Bo nie ma nic ukrytego, co by nie stało się jawne, ani nic starannie skrytego, co by się nigdy nie stało znane i nigdy nie wyszło – na jaw." 


...dlatego zachęcam:(18) "Uważajcie, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma."


 
Nawet jeśli ograniczymy swoją wiedzę, tylko do cytatów na które powołał się p. Marcin, to i tak stanie się dla nas oczywistym, że....


2Tm 3:13 "...ludzie niegodziwi i oszuści będą się posuwać od złego ku gorszemu, wprowadzając w błąd i będąc w błąd wprowadzani."


Zbliżają się czasy przerażające. Pamiętajmy więc o słowach Pana:


1J 2:17 "...świat przemija i tak jest z jego pragnieniem, ale kto wykonuje wolę Boga, ten pozostaje na wieki."


_________________
krzysztof król - kontakt

Ps. Przy okazji cytatów może zainteresuje Ciebie książka z przypowieściami, aforyzmami itp

1 komentarz:

  1. Niestety,YouTube zawłaszczone przez Google, sprząta niewygodne filmy.

    OdpowiedzUsuń

O tym warto wiedzieć!