czwartek, 16 lutego 2012

Zmarła Whitney Houston

Zmarła Whitney Houston. mnożą się domysły na temat przyczyn jej śmierci. Wiadomosci.wp.pl podaje:
“Przyczyną śmierci Whitney Houston były leki zmieszane z alkoholem - podał portal tmz.com, ten sam, który jako pierwszy poinformował o śmierci Michaela Jacksona. To nieoficjalne informacje, bo do oficjalnego określenia przyczyny śmierci piosenkarki potrzebne są badania, w tym - toksykologiczne.”


Na potwierdzenie przyczyny śmierci jeszcze poczekamy kilka dni ale wygląda na to, że piosenkarka jest kolejną ofiarą reżimowej medycyny. Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach państw by tylko ich chemiczna metoda leczenia była dozwolona co jak widzimy nie jest tak bezpieczne jak się nam wmawia. Tysiące ludzi każdego roku umiera, po zażyciu legalnych leków, jednak nie upublicznia się tych informacji chyba, że ofiara jest znaną osobą np. Michael Jackson lub Whitney Houston.


Warto stosować ograniczone zaufanie do reżimowej medycyny. Na pewno w kilku przypadkach leki są pomocne i nawet ratują życie ale nie każdy lek jest bezpieczny i warto o tym pamiętać. Podczas reklam leków pojawia się regułka ostrzegająca przed ewentualnymi możliwościami powikłań po spożyciu leku. Regułka ta jest tak sformułowana by każdy pacjent lekceważył ją i nie brał jej pod uwagę ale jednocześnie by firmy farmaceutyczne miały argument w sądzie że przecież pacjent był świadom grożącego niebezpieczeństwa gdyż był o tym nachalnie w reklamach informowany.


Wykorzystywanie chorych do bogacenia się ich kosztem jest praktyką starą. W relacji Łukasza znajdujemy taki fragment Łk 8:43 bw "A niewiasta, która miała krwotok od dwunastu lat i na lekarzy wydała całe swoje mienie, a nikt nie mógł jej uleczyć," Dziś przeważnie lekarze są uczciwi ale nie można tego powiedzieć o firmach farmaceutycznych, które wmawiają przez system prawny i edukacyjny, że tylko ich metody leczenia (zastosowanie chemii) jest dobre i skuteczne.


Nic nie zastąpi rozumu. Pamiętajmy o pochwale mądrych panien. Przejawianie mądrości może ustrzec nas przed szkodliwym działaniem leków. Należy zastanowić się, czy a by na pewno lek zalecany przez lekarza jest bezpieczny, należy przeczytać ulotkę zwracając szczególną uwagę na możliwe szkodliwe powikłania i zastanowić się, czy ryzyko zażycia tego leku nie jest obarczone większym niebezpieczeństwem niż sama dolegliwość na którą mamy ten lek zażyć. 


Mądrze też jest znać metody leczenia które są naturalne a jednocześnie bardzo skuteczne i mogą z powodzeniem zastąpić leki propagandowe. 
____________
KK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O tym warto wiedzieć!